Sıkça Sorulan Sorular

Sizin için kısa yanıtlar hazırladık

Bazı soruların cevaplarını aşağıda yazdık. Dilerseniz daha detaylı irtibat bilgilerimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

Nasıl Teklif Alabilirim?

0850-840-70-43  Numaralı web destek hattımızı arayabilir veya Web Sitesi Talep Formundan bize ulaşabilirsiniz. Size hızlı bir teklif vermek için bekliyoruz.

Mobil Uyumlu Website Nedir?

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir.
Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

Kurumsal web tasarımbir işletmenin ticari kriterlerine ve karakterine uyan şekilde tasarlanarak web üzerinde en doğru şekilde yayınlanmasıdır. Kurumsal kimliğinize uyacak ve çizginizin dışına çıkmayacak şekilde sade şık karmaşık olmayan web site tasarımları daha çok tutulmaktadır.

Profesyon Web Sitesi Nasıl Olmalı ?

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız amatör bir web master ile yola çıkmamanız gerekmektedir. Profesyonel bir web tasarım işinde en ufak hata bütün kurumsallığı bozmakta ve profesyonellikten uzaklaşmaktadır. Bu yüzden profesyonel web tasarım işi kusursuz ve hata içermeyen web sitelerini kapsamaktadır.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum. Nerden Başlamalıyım?

Web sitesi yaptırmak istiyorsanız, ve kafanızda istediğinizi canlandırdıysanız bize ulaşın ve isteklerinizi belirtin beraber kurgulayıp tasarlama işlemlerine hızlıca başlıyalım.

Siteyi Beğenmezsem?

Satın aldığınız web paketinizden, yani web sitenizden memnun kalmazsanız sipariş ettiğiniz tarihten itibaren 15 gün içinde ödenen avansın % 100’üne kadar bir geri ödeme garantisi sunuyoruz. Geri ödeme politikası olan tek web tasarım firmasıyız.

Web Sitelerinde Hangi Yazılım Dilini Kullanıyorsunuz?

Web sitesi projelerinde PHP yazılım dilini, CSS 3, HTML 5, jQuery, Ajax web teknolojilerini ve veri tabanı olarak ise MySQL’i kullanmaktayız.

Web Sitesini Biz Yönetebiliyor muyuz?

Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Profesyonel Web Sitesinin Fiyatı Ne Kadar?

Müşterilerimize özel hazırladığımız  web tasarım paketleri indirimli fiyatlarla hizmetinize sunulmuştur. Paket fiyatlarımıza web paketleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Özel teklifler için web tasarım destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlarla web sitesi olmayan firma kalmayacak.

Web Sitem Ne Kadar Sürede Biter?

Web tasarım projesini kusursuz bir şekilde tamamlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Web sitenizi 3-5 iş günü içinde tamamlayacağız.

Hizmetler İçin Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Genel olarak sözleşmede aksi belirtilmedikçe ödemelerin yarısını projenin başlangıcında kalan yarısını ise projenin tesliminde ödersiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerinde Neler Yapıyorsunuz?

Sosyal medya sayfa analizleri yapılarak eksiklikler giderilmektedir.
• Logo ve banner resimleri hazırlanarak kurumsal kimlik bütünlüğü sağlanmaktadır.
• Sosyal medya platformlarının web sitesine entegresi sağlanmaktadır.
• Hedef kitle analizleri yapılarak kurumsal iletişim düzeni oluşturulmaktadır.
• Sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri verilmektedir.
• Sektörel gruplar araştırılarak etkileşim ağı oluşturulmaktadır.
• Özgün sloganlar ve resimler paylaşılarak marka imaj değeri güçlendirilmektedir.
• Web sitesinin ve blog içeriklerinin yönetim hizmetleri verilmektedir.

Haftada Kaç Sosyal Medya İçeriği Paylaşıyorsunuz?

Sosyal medya yönetimi, yeni müşteri ve pazar arayışıyla birlikte markalaşma süreçlerini destekleyen hizmetlerdendir. Firmanızın sektörü, ürünleri/hizmetleri, ihtiyaçları, kurumsal kimliği ve örgütsel iş kültürü içerik paylaşım planlamasına yön vermektedir. Biz ile firmanız arasındaki sosyal medya yönetimi için yapılacak toplantıdan sonra içerik paylaşım sayısı netleşmektedir.

Mobil Uyumlu Website Nedir?

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir.
Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir

Hangi Sosyal Medya Sayfalarını Yönetiyorsunuz?

Sosyal Mega Pixel, marka imaj yönetimi kapsamında işletmeler için aşağıdaki sosyal medya sayfalarını aylık olarak yönetmektedir.

• Facebook ( www.facebook.com)
• Twitter ( www.twitter.com )
• Linkedin ( www.linkedin.com)
• Pinterest ( tr.pinterest.com)
• Google Business (business.google.com)
• Instagram ( www.instagram.com)

SEO Çalışmasından Sonra Sitem Geriye Düşer mi?

Sosyal Mega PixeL ileri düzey markalaşma yöntemleriyle SEO çalışmaları yapmaktadır. Yalancı backlink ve hitlerle sağlanan geçici arama motoru optimizasyonu tekniklerini asla kullanmamaktadır. Arama motorlarının kullanıcı dostu kriter ve algoritmalarına uyumlu; kaliteli ve kalıcı SEO çözümleri sunmaktadır.

Web Sitemin SEO Çalışması Ne Kadar Sürer?

Sektörünüzün ve anahtar kelimelerinizin rekabet durumuna göre 6-24 ay sürmektedir.